D.Gray-Man
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

D.Gray-Man

Wciel się w postać i pomóż pokonać Milenijnego Erla
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Miło mi was poznać! -phle...-

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Yuu Kanda

Yuu Kanda


Liczba postów : 1
Join date : 02/06/2013

Miło mi was poznać! -phle...-  Empty
PisanieTemat: Miło mi was poznać! -phle...-    Miło mi was poznać! -phle...-  Icon_minitimeSob Cze 29, 2013 3:43 pm

Nazywam się Yuu Kanda i NIE NIE JESTEM DZIEWCZYNĄ ! No więc ten… Zbyt często mnie mylą, to trzeba zaznaczyć, nie? Mam dziewiętnaście lat i jestem dorosły więc mnie nie obchodzi co myślicie o moim biseksualizmie. Pochodzę z Japonii, a jedym moim krewnym jest Alma Karma.
Typ Innocence: Mugen
Wygląd:
Jestem średniego wzrosu i te cholernie długie kudły!!!!!-chwila na uspokojenie się- No więc zacznijmy od nowa. Jestem mężczyzną o długich czarnych włosach, które jak się śmieje Hoshina myję mydłem do prania. Nic podobnego. Mam niebieskie oczy i zbyt miękkie rysy twarzy. Cholera. Czuję się jakbym zostawiał ogłoszenie w biurze matrymonialnym.-przewrócenie oczami- No dobra, to wracając do tematu skoro już tak bardzo nalegacie. Dużo ćwiczę więc klatę sobie wyrobiłem, jak się podoba to wiesz zadzwoń.-zachęcający uśmiech- Wzrost mam przeciętny bo nie jedna laska ma ponad metr siedemdziesiąt pięć. Te, czekaj. To nie jest dolna granica u modelek? No i znów te prześladujące mnie porównania do dziewczyn!!
Charakter:
Miły, romantyczny, zabawny z pazurkiem. No dobra. Niech wam będzie. Z pazurem. W sumie… To też nie pasuje… Szponem. Ale już ostatecznie. Miły tylko we wspomnieniach. Romantyczny? Pf! Chyba w snach. Zabawny? Też w to wątpię. No i teraz ten szpon… Jestem przesadnie szczery, w sumie dosyć wybuchowy. Szukam kogoś kto zaakceptuje moje humorki-słychać świerszcze- No tak. Zapomniałem. To nie jest kartka do biura matrymonialnego. Mam pozytywną stronę charakteru. Tak, brawa dla mnie, istnieje taka. Potrafię być miły, a kulturalny jestem cały czas.
Historia:
Kanda pierwotnie był egzorcystą z czarnego zakonu jednak zginął przez akumę około 30 lat przed rozpoczęciem historii. Razem z nim umarli kobieta którą kochał i kolega egzorcysta.
Zwłoki zostały przeniesione do Oddziału Azjatyckiego, gdzie ich mózgi zabrano i wszczepiono w nowe ciała w ramach programu "drugi egzorcysta". Około dwadzieścia lat później, Kanda obudził się w szóstym laboratorium oddziału azjatyckiego przy swoim koledze, Almie Karmie, również drugim egzorcyście. Alma pomaga Yu wyjść z dziury i zaalarmować Edgara Changa o fakcie że Kanda się obudził, potrzebuje opieki medycznej i suchych ubrań.
Ciekawostki: Lubię makaron soba oraz tempura zwłaszcza z dynią, shishitou i korzeniem lotosu.
Powrót do góry Go down
Lullubel

Lullubel


Liczba postów : 111
Join date : 08/06/2013

Miło mi was poznać! -phle...-  Empty
PisanieTemat: Re: Miło mi was poznać! -phle...-    Miło mi was poznać! -phle...-  Icon_minitimeNie Cze 30, 2013 8:10 pm

Witam Egzorcystę ^^

Masz akcepta i pokoj numer 02 na pierwszym piętrze.
Powrót do góry Go down
 
Miło mi was poznać! -phle...-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
D.Gray-Man :: Karty postaci-
Skocz do: